baner back2

جشنواره ملی قالی فاخر

چگونه در جشنواره ثبت نام کنم؟

اولین جشنواره ملی قالی فاخر با هدف انتخاب و معرفی آثر برگزیده و فاخر فرش دستباف کشور برگزار می شود و همه تولیدکنندگان، تاجران و مالکان فرش های دستباف می توانند در این رویداد شرکت کنند.

 

1)در مرحله نخست اگر صاحب فرش دستبافی هستید که به نظرتان از نظر طرح، رنگ و بافت دارای ویژگی های ممتازی است، می توانید در سایت

اولین جشنواره قالی فاخر

Ihcfestival.ir وارد شوید و سپس روی گزینه ورود به جشنواره کلیک کنید.

 

2)در صفحه اول، اطلاعات فردی خودتان را وارد کنید و در صفحه های بعد اطلاعات فنی مربوط به فرش دستباف

دقت داشته باشید فرش معرفی شده کمتر از 50 سال داشته باشد

در انتها تصویر کارت ملی اظهار کننده که هم اکنون مالک فرش دستباف است و همچنین چهار عکس از فرش درخواست می شود که باید بارگذاری شود

در نهایت درصورت تکمیل اطلاعات، در صفحه پایانی نام ونام خانوادگی، نام فرش و شماره پیگیری برای شما نمایش داده خواهد شد

 

3) برای معرفی هر تخته فرش، یک مرتبه باید این ثبت نام انجام شود

 

4) پس از تکمیل ثبت نام، اطلاعات شما برای کارشناس اجرایی جشنواره ارسال و با شما برای راهنمایی و ادامه مسیر تماس گرفته خواهد شد.

 

5) تا 10 تیرماه فرصت برای ثبت نام و حضور در جشنواره وجود دارد و پس از آن مرحله اول داوری انجام خواهد شد. فرش های دستبافی که از مرحله نخست داوری با موفقیت عبور کنند، وارد مرحله دوم شده و با هماهنگی برگزارکننده جشنواره، فرش های دستباف خود را در اصفهان تحویل خواهند داد.

 

6) پس از تحویل فرش های دستباف، مرحله دوم داوری آغاز خواهد شد. داوران فرش های دستباف را به صورت حضوری و با توجه به جزئیات بیشتری بررسی کرده و از جنبه های متفاوتی رای خواهند داد. درنهایت هر داور برای هر تخته فرش، یک فرم داوری را تهیه و امضا خواهد کرد

 

7) فرش های دستبافی که بیش از 75 امتیاز کسب کنند وارد مرحله بعدی یعنی نمایشگاه خواهند شد

در این نمایشگاه که آثار برگزیده نمایشگاه داده خواهند شد، متخصصین، طراحان و فعالان فرش دستباف و همچننی عموم مردم می توانند حضور داشته و به بهترین فرش دستباف از دیدگاه خودشان رای بدهند.

 

8) پس از پایان مدت نمایشگاه، یک تخته فرش دستباف به رای بازدیدکنندگان و حداکثر 7 تخته فرش به رای داوران به عنوان قالی فاخر انتخاب خواهند شد

 

9) در روز اول مرداد، در مراسم اختتامیه، ضمن بررسی کلیه فعالیت های انجام شده، با حضور داوران، مدیران، روسای تشکل های صنفی فرش دستباف و فعالان فرش، از آثار برگزیده و قالی های فاخر تجلیل خواهد شد.

 

10) در فرایند اجرایی، در هر مرحله که به مشکل برخورده یا پرسشی داشتید با تلفن 0313383 داخلی 312 یا با شماره تلفن همراه 09133117375 تماس بگیرید.

 

دبیر اجرایی جشنواره : آقای علی میرجمالی

09131707648

 

صفحه جشنواره در اینستاگرام :

Ihcfestival

فرآیند اجرایی جشنواره

اولین جشنواره قالی فاخر